Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tetovací strojky

24. 11. 2011

Je důležité si uvědomit, že před vynalezením tetovacích strojků používali tatéři jen své ruce. Je zřejmé, že tetovací strojek má rychlost, se kterou se lidská ruka nemůže srovnávat. Známý vynálezce Thomas Edison, přišel s elektrickým rytcem výhradně pro tento účel. Později byly přístroje vylepšovány, byly vynalezeny nové přístroje a byla snaha o usnadnění aplikace tetování. Tyto stroje mají pomoci umělcům použít inkoust na kůži.

Existuje široké spektrum velikostí a provedení tetovacích strojků. Vždy je lepší vyhnout se podezřele levným přístrojům, které nemusí být příliš kvalitní. Kvalita je totiž v oblasti tetování klíčem k úspěchu.  Dobré tetovací vybavení je základem úspěchu. Pokud máte kvalitní přístroje, můžete ovládat hloubku, rychlost, tlak a pohyb jehly. V posledních několika letech se zvýšila poptávka po tetování, a je zřejmé, že společnosti zabývajícími se tetováním mají možnost vydělat slušné peníze. Na moderních tetovacích strojcích bylo provedeno mnoho změn a vylepšení. Zvyšuje se tak pro tatéry komfort při vytváření tetování a přístroje jim také ušetří čas. Moderní tetovací strojky vás jistě uspokojí vynikajícím výkonem. V přístrojích byla obvykle používána jen jedna univerzální jehla. V současné době je nabízeno více jehel pro dosažení jakýkoliv změn a složitých vzorů.

Existuje mnoho online obchodů s tetovacími strojky, ale také tradiční kamenné obchody, které nabízejí i levné vybavení. Většina z těchto levných nabídek je domácí tvorby a nebude nejspíše obsahovat příliš moderních funkcí. Těmto nabídkám se pokud možno vyhýbejte, je zde nemálo zdravotních rizik a starostí. Většina lidí si myslí, že tetovací stroje fungují na principu šicích strojů. To však není vůbec pravda. Princip tetovacích strojů je naprosto unikátní. Vždy ujistěte, že jste koupili tetovací soupravy vyráběné renomovanými firmami.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 33801
Měsíc: 426
Den: 5