Jdi na obsah Jdi na menu
 


Metody k odstranění tetování

24. 11. 2011

Ačkoli tetování mají být celoživotní prohlášení, i přes naše nejlepší úmysly touha odstranit některé tetování se vždy vynoří. Navzdory skutečnosti, že úplně odstranit tetování je velmi obtížné, v současné době existuje mnoho metod, které můžete použít, abyste se přiblížili k požadovanému cíli.

Tetování může být krásná forma sebevyjádření prostřednictvím umění, když ho zvolíte přiměřené. Nicméně lze i velmi dobře vašeho rozhodnutí litovat z různých důvodů.     

Metody k odstranění tetování

Naštěstí v dnešní době žít s následky špatného rozhodnutí již není nutné, protože existuje několik metod, které mohou být použity ke snížení, ne-li úplně odstranění problému. V současné době existují různé postupy s různou mírou účinnosti, které mohou být použity.

Zakrývání tetování je možná jedna z nejlepších možností pro ty, kteří uvažují o získání nového. Přestože se tato technika může ukázat, že je docela obtížná, neboť její úspěch závisí na několika různých faktorech, je možnost, která stojí za přihlédnutí a může být schůdnou alternativou. Podívejte se na tetování Kat Von D tetovací korektor ($ 25), který má k dispozici výhradně Sephora.

Je také možné maskovat tetování tím, že napíchnete pigment, který se podobá tónu vaší pleti pro přirozenější vzhled. Obecně platí, že cena se pohybuje, pokud jde o tyto techniky, velmi podobné těm tetovacím.

Bezbolestné odstranění tetování? Použijte krémy

Odstranění tetování krémy je jedno z nejlevnějších způsobů a jsou k dispozici pro ty, kteří chtějí bezbolestnou metodu, jak se zbavit nechtěného tetování. Tyto krémy musí být použity opakovaně v průběhu několika měsíců, aby bylo vidět postupné blednutí tetování. Je třeba zmínit, že účinnost není 100% prokázaná. Také proto, že existuje velké množství krémů, u kterých může být těžké zjistit, že opravdu fungují dle tvrzení. Poradenství u dermatologa a možné alergie je důležité předem zjistit, pokud uvažujete o použití této metody.

Dermabraze a salabration jsou dvě metody odstranění tetování, které jsou někdy používány společně pro výraznější efekt. Dermabraze vyžaduje tření povrchu kůže hrubým materiálem s cílem odstranit pigment.

Salabration je velmi podobná technika, která vyžaduje namáčení tetování ve fyziologickém roztoku dříve, než dojde k dermabrazi. Více relací je nezbytné, abyste dosáhli uspokojivého výsledku. Tyto metody mohou často vést ke zjizvení a infekcím a tetovaná oblast bude slábnout. I když je to jen mírně bolestivé, jsou tyto metody dnes jen zřídka používány.

Laser je nejvíce populární, ale drahý

Laserové odstranění tetování je možná nejvíce populární metoda jak se zbavit tetování a je také jedna z nejúčinnějších. Laser pracuje tím, že rozbije tetovací inkoust na menší kousky a nakonec stimuluje imunitní systém. Podobně jako u jiných metod, mohou být patrné rozdíly po několika sezeních. Tato metoda je účinná, i když může být poměrně nákladná v závislosti na velikosti plochy tetování. Zjizvení je možné, i když v mnoha případech je minimální.

Intenzivní pulsní světlo terapie (IPL) je metoda odstranění tetování podobná laserové, ačkoli je to považováno za méně bolestivé a účinnější. Principy, podle kterých tato metoda funguje, jsou také velmi podobné s tím rozdílem, že je dražší než jiné metody. Cena je stanovena v závislosti na počtu pulsů a počtu požadovaných relací.

Chirurgické odstranění tetování je poněkud extrémní možnost, mnoho lidí se tomu raději vyhýbá. Měkčí metody s vysokým stupněm účinnosti jsou v této době lepší. Nicméně bez ohledu na způsob tetování a následného odstranění je, že většina na vás apeluje, že je důležité získat co nejvíce informací předem, abyste mohli získat ty nejlepší výsledky.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 36084
Měsíc: 92
Den: 2